Telefon
WhatsApp
İnstagram

Müşteri Görüşleri

Mühendis

“Gelmiş geçmiş en iyi döner????”

Mühendis

Hamed Nasiri

Mühendis
dancer

“Best place in Antalya for delicious comfort food. The staff was really accommodating and helpful for planning our meal.”

dancer

Danyal Moin

dancer
kozmetik

“Very good and freshly food, the place is clean and nice and they are very helpful and nice too there’s costumers 10/10 I recommend it to go and try Vejetaryen seçenekler: You can just say that you don’t want any meat in your food and they will make it for you and they have good options for salads”

kozmetik

hilal øzdemir

kozmetik
Ögretmen

“Lezzetli yemekler çok iyi seçenekler, güzel ve temiz ve servis çok iyiydi ve güzel ve yardımsever 10/10 Kesinlikle tavsiye ederim ve geri gelin, paket servisi iyi ve yemekler hala sıcak. Paket servis ile arasında hiçbir fark yok. restoranda yemek yemek her zaman iyidir. Nakit ve kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz ???? Vejetaryen seçenekler: Salata için iyi seçenekler var ve sadece sorabilirsiniz ve istediğinizi elde etmenize yardımcı olacaklardır. Çocuklara uygunluk: Çocuk sandalyesi ve çocuk menüsü, farklı müşteriler var ama çoğunlukla aileler var Tekerlekli sandalyeyle erişilebilirlik: Restoranın arkasında bir bahçe var, merdiven yok ve restoranın önünde merdivenler var ve engellilerin devam etmesi için yer var ve size iyi bir koltuk vermenize yardımcı oluyorlar. Yiyecek: 5/5 | Hizmet: 5/5 | Atmosfer: 5/5”

Ögretmen

Hazal Yzmder

Ögretmen
PHARMACIST

“Asis Bay bu restoranın yemekleri muhteşem olduğunu söyledi ???? lezzetli tadı çok güzel ve fiyatı uygun ”

PHARMACIST

Abdi Jama

PHARMACIST
BEAUTY EXPERT

“I recommend this restaurant 200%. We ordered a Chicken Taco's menu and a Chicken Dürum special menu and both were spectacular. Special mention to the tacos, with a spectacular mayo. The staff is very nice, professional and helpful. Very cheap prices and very good quality. Also the music is good and makes a good atmosphere.”

BEAUTY EXPERT

Lara Matilla

BEAUTY EXPERT
MANAGER

“It was a pleasure eating at XL Tacos. The food was delicious and we had the best service by our waiter Muhammad. When you go here, you need to try the mexican dessert. It was so good that I ordered another one right away”

MANAGER

steinaesthetics

MANAGER
Avukat

“Antalyada daha iyisini yiyen varsa konum atsın cünkü bn türkiyede daha iyisini yemedim”

Avukat

Aykut yılmaz

Avukat
Otomativ

“Gittik her şey çok güzeldi herkese tavsiye ederim çok cana yakınlar teşekkür ederiz”

Otomativ

Mustafa Aklinar

Otomativ
İş insanı

“Muhakkak gidilmesi gereken yerlerden biri Lezzet hizmet çok iyi %100”

İş insanı

İsmail Dağkesen

İş insanı
Ögretmen

“Taco'nun kesinlikle tek adresiiii ”

Ögretmen

özge Bambul

Ögretmen
Rehber

“Farklı döner türü fiyat performans olarak iyi Yemeksepeti hizmetleri de var Et ve tavuk taco denedim Farklı sosları ve içeriği güzel Kesinlikle tekrar denerim”

Rehber

Erman Kınalı

Rehber